کف کاذب فولادی

کف کاذب فولادی ، از مدل های پر مصرف کف کاذب در دنیا میباشد.

استحکام فلز ،فرم پذیری و پذیرش مواد ومتریال مختلف و همچنین مقاومت در برابر حرارت و عمر طولانی همگی از دلایل انتخاب کف کاذب فولادی میباشد.

ورق های فوق کشش با قابلیت فرم پذیری بعنوان ساختار اصلی پنل بکار گرفته میشود و روکش هایی مانند کفپوش P.V.C-H.P.L-وینیل انتی استاتیک و موکت-سرامیک

و… جهت پوشش نهایی مورد استفاده قرار میگیرد.

مشخصات کف کاذب فولادی

این محصول از ورق های فولادی که به آنها ورق های نورد سرد نیز گفته میشود، تولید میگردد.

در فرایند تولید این مدل از کف کاذب با به کارگیری ماشین آلات پیشرفته ورق های فولادی را با هدف افزایش مقاومت پنل کف کاذب فرم دهی میکنند.

انواع کف کاذب فولادی

این محصول در دو مدل کلی ارائه میشود و به تنهایی محصول جداگامه ای نیست دلیل این امر متریالی است که در آن استفاده میشود، که یا پنل با این مواد پر میشود و یا پنل خالی تولید میشود با توجه به این توضیحات این محصول به دو نوع کلی

کف کاذب فولادی توپر

کف کاذب فولادی توخالی

تقسیم میشود که هرکدام با توجه به شرایط محیطی استفاده میشوند و میتوانند با انواع روکش ها با سلیقه مصرف کننده تولید شوند.

 

مقاومت انواع کف کاذب فولادی

برای استفاده از کف کاذب مهمترین مسئله بررسی شرایط محیطی است که کف کاذب باید در آنجا نصب شود.

شرایط محیطی علاوه بر تاثیری که بر انتخاب نوع کف کاذب دارد، در میزان مقاومت پنل ها نیز تاثیرگذار است .بررسی سنگینی تجهیزات مورد استفاده ،میزان تردد افراد و حرکت دادن تجهیزات برروی کف کاذب در محاسبه میزان مقاومت کف کاذب موثر است.توجه به این شرایط باعث میشود که مقاومت کف کاذب متناسب با نیاز محیط تولید شود زیرا در هر دوحالت زیاد بودن مقاومت یا کم بودن مقاومت، کف کاذب کارایی لازم را دارا نمی باشد.

مزایای کف کاذب فولادی

هر دو مدل از کف کاذب فولادی برای استفاده در مناطق معتدل مناسب میباشند و از نظر تحمل فشار مقاوم هستند.

مزایای کف کاذب فولادی توپر: تحمل فشار در فولادی توپر به دلیل استفاده از پودر سیمان موادی مانند کربن از مقاومت بیشتری در برابر فشار نقطه ای و فشار گسترده برخوردار است.

این مسئله به خودی خود نشان میدهد که اگر محیطی که نیاز به کف کاذب دارد دارای وسایل سنگین میباشد و دارای رطوبت یا خشکی بیش از حد نیست ،پس فولادی توپر گزینه خوبی برای شما است.

مزایای کف کاذب فولادی توخالی :این مدل از کف کاذب به دلیل خالی بودن پنل دارای وزن سبکتری نسبت فولادی توپر میباشد و برای محیط هایی که ساختمان تحمل وزن بالای کف کاذب را نداشته باشد بسیار مفید میباشد.

معایب

1-عدم مقاومت در برابر رطوبت زیاد و خشکی بیش از حد هوا

2-خوردگی و اکسیده شدن به مرور زمان

2-جداشدن کفپوش از پنل در اثر گرم یا سرد شدن هوا(فولادی توخالی)

4-تغییر حالت نوار دور کف کاذب فولادی

5- تغییر ظاهر کف کاذب و از دست دادن درخشندگی ابتدایی

 

نکات قابل توجه قبل خرید

درمورد هر محصولی یک انتخاب مناسب میتواند تا مدت زمان طولانی جوابگوی نیاز شما باشد، درمورد کف کاذب نیز این مسئله صدق میکند.شما با یک انتخاب اصولی به مدت طولانی سازمان خود را از دغدغه تعویض سیستم کف کاذب و هزینه های اضافه بی نیاز میکنید.

برای این منظور به اطلاعات کافی و بررسی شرایط سازمان شما نیاز هست،شرکت نوآوران هم کامل ترین اطلاعات و هم بی نقص ترین مشاوره را در با توجه به شرایط شما و مدل های کف کاذب در اختیار شما قرار میدهد که این مشاوره صرفا در جهت راهنمایی شما برای انتخاب مناسب ترین مدل از کف کاذب میباشد.

ما یک مجموعه تولید کننده هستیم بنابراین با به کارگیرگیری دانش فنی در زمینه تولید کف کاذب برای هر محیط و شرایط جغرافیایی محصولی متناسب با آن را به شما ارائه میدهیم.

ما با لبخند پاسخگوی شما هستیم با ماتماس بگیرید..

کف کاذب نوآوران، یک برند با کیفیت