آموزش نصب کف کاذب

نصب کف کاذب از اهمیت بالایی در کیفیت و پایداری کف کاذب دارد. بهترین محصول چنانچه اصولی و درست نصب نشود می تواند کاربران را ناراضی کند.

با توجه به اینکه افراد روی سطح کف کاذب تردد می کنند ، نصب غیر اصولی می تواند خطرات مرگباری در پی داشته  باشد. برای اولین بار شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار اقدام به تهیه

کامل ترین پکیج آموزش نصب کف کاذب نموده است. شما با تهیه این بسته ی آموزشی می تواند با تمام نکات مهم نصب کف کاذب آشنایی پیدا کنید و به یک نصاب کف کاذب حرفه ایی تبدیل شوید.

بنده محسن کریمی هستم ، مخترع کف کاذب سراوینل. در این پکیج آموزش نصب کف کاذب سعی بر آموزش کامل شما جهت رسیدن به مرحله استاد کاری نصاب کف کاذب داریم. اگر دوست دارید با نکات کلید نصب کف کاذب  با بروز ترین روش های نصب آشنا شوید، می توانید جهت تهیه این پکیج ارزشمند با همکاران ما در ارتباط باشید.

قیمت کف کاذب فولادی

در پکیج آموزش نصب کف کاذب چه موارد بررسی می شود؟

آشنایی با انواع کف کاذب و قطعات سیستم زیر سازی

انواع روش های نصب کف کاذب و تفاوت آنها

نکات قبل از شروع نصب

ابزار های مورد نیاز یک نصاب کف کاذب

شروع نصب و تنطیم ارتفاع تمام شده کف کاذب

نحوه اجرای فریم دور کف کاذب و نکات کلیدی هنگام نصب فریم دور کف کاذب

اجرای زیر سازی وبستر سازی پنل کف کاذب بهمراه نکات مهم

چیدمان صحیح پنل کف کاذب و بررسی نکات اجرایی پر اهمیت

اندازه گیری و برشکاری پنل های کف کاذب بهمراه بررسی روشه ای برشکاری پنل کف کاذب

چیدمان نهایی و تحویل پروژه کف کاذب بهمراه نکات کلیدی در خصوص بندها فاکتور نصب کف کاذب

چرا پکیج آموزش نصب کف کاذب را خریداری کنم؟

بر کسی پوشیده نیست انجام کار با کیفیت مستلزم تجربه است. ما در این پکیج آموزشی نصاب محصول نکات کلیدی نصب را به واضح ترین شکل ممکن همراه با تصوایر و فیلم در کنار توضیحات جامع،جمع آوری کرده ایم . این پکیج آموزشی حاصل 25 سال تجربه ماست که با پایین ترین قیمت ممکن در اختیار شما قرار گرفته است. این سرمایه گذاری قطعا به نفع شما مشتریان عزیر خواهد بود.

پشتیانی نصب کف کاذب

علاوه بر آموزش های ارائه شده در پکیج آموزش نصب محصول ، هنگام نصب می توانید بصورت تماس تصویری با ما در ارتباط باشید و مشاوره های مناسب و دقیق را دریافت کنید. این پشتیبانی بصورت تصویری ارائه خواهد شد و شما را در حل چالش های نصب کف کاذب همراهی خواهد کرد.

پس نگران نباشید و هم الان اقدام کنید…

5/5 (1 نظر)