کف کاذب سرامیک

کف کاذب سرامیک Ceramic Raised floor: سرامیک جزء مصالح ساختمانی می باشد که دارای تنوع رنگی و طرحی زیادی می باشد. سرامیک به نسبت کاشی تنوع کمتری در طرح و رنگ دارد.

تفاوت اساسی کاشی و سرامیک در مقاومت آنها در برابر فشار است. به دلیل  مقامت بالا تر سرامیک است که از آن در کف ساختمان استفاده می شود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی با استفاده از سرامیک و قطعات دیگر کف کاذب سرامیک تولید می شود.

این مدل کف کاذب در مکانهایی که تردد زیاد است بسیار کاربرد دارد. با ما همراه باشید تا با این مدل از کف کاذب  و ویژگی های آن آشنا شوید.

کف کاذب سرامیک چیست؟

کف کاذب سرامیک هم مانند سایر کف های کاذب با توجه به جنس   پنل رویی نامگذاری شده است. سرامیک بر روی لایه فولادی قرار می گیرد و ساختاری مشابه سایر کف های کاذب ایجاد می کند. اجزای تشکیل دهنده این مدل کف کاذب شامل: پایه، استرینگر و پنل پیچ و مهره … می باشد. پنل های این محصول در ابعاد ۶۰*۶۰ تولید می شوند.

کف کاذب سراوینل جدیدترین نسل کف کاذب است که با روکش سرامیکی نیز تولید می گردد. جهت آشنایی بیشتر با این کف کاذب با کیفیت اینجا کلیک کنید.

مزایای کف کاذب سرامیک:

چون سرامیک از پیوند های یونی و کوالانسی قوی تشکیل شده است. الکترون آزاد در آن کم است. پس رسانایی الکتریکی کمی دارد. این محصول مقاومت بالا در برابر جران الکتریسیته دارد. و ۱۰۰ درصد نارسانا و عایق می باشد.

مقاوم در برابر دما و حرارت و ضد حریق می باشد چون دمای ذوب بالای سرامیک سرعت انتقال آتش را تا کاهش می دهد. مقاوم در برابر وزن های سنگین نقطه ای و گسترده را دار می باشد و وزن تجهیزات را به خوبی تحمل

می کند.

ضد رطوبت می باشد و قابل شستشو با مواد شوینده اسیدی می باشد و می توان در آشپزخانه و فضاهایی که دما و رطوبت بالا می باشد استفاده نمود. این محصول پس از شستشو تغییر شکل و رنگ نمی دهد و از کیفیت آن کاسته نمی شود. و مناسب برای مناطق مختلف آب و هوایی است.

قابلیت تنظیم ارتفاع و رگلاژ آسان را دارد و به راحتی می توان ارتفاع پایه ها را تغییر داد. فضای مناسبی در زیر پنلها به وجود می آید که محل مناسبی برای عبور کلیه تجهیزات و تاسیسات ساختمان است.

با وجود این فضا در زیر پنل ها دسترسی آسان و سریع به تاسیسات وجود دارد. با استفاده از مکنده، پنل کف کاذب به آسانی جا به جا می شود.

ضد خش بوده و مقاومت زیادی در برابر تردد بالا دارد و مناسب برای مکانهای پر تردد است. در صورتی که هر پنل بنا به دلایلی آسیب ببیند به راحتی قابلیت تعویض پنل وجود دارد.

تنوع در طرح و رنگ بالا به کاربر این امکان را می دهد که مطابق با دکوراسیون داخلی طرح و رنگ مناسب را انتخاب نماید. این محصول همخوان با سایر تجهیزات ساختمانی می باشد.

کف کاذب سرامیک عایق صدا می باشد و مشکل سر و صدا را مخصوصا در طبقات بین ساختمان برطرف می کند. این محصول ضد زلزله می باشد .نصب سریع و آسان از ویژگی های مهم کف کاذب می باشد.

کاربرد کف کاذب سرامیک:

اتاق سرور و مراکز داده.

اتاق کنترل تولید.

پست برق.

سالن اجتماعات.

اتاق کنفرانس.

سازمانها و اداره ها.

راهروها.

سازه کف کاذب سرامیک:

وزن استاندارد و مناسب پنل های این محصول باعث افزایش طول عمر سازه و زیر ساخت می گردد. با نصب پایه ها در کف اصلی ساختمان و با استفاده از استیرینگر و کلاهک و میله رابط پنل کف روی سازه ثابت می شود.

از پیچ و مهره برای تثبیت سازه استفاده می کنند و با استفاده از آنها به راحتی می توان کف کاذب را رگلاژ نمود. دور پنل ها نوار های مقاوم با استفاده از تکنولوژی و دستگاه های مخصوص قرار می گیرد و یک محصول زیبا و استاندارد تولید می شود.

نصب کف کاذب:

توجه به نکات ذکر شده در کیفیت و سرعت نصب کف کاذب بسیار موثر می باشد:

اندازه گیری دقیق محیط.

طراحی نقشه با استفاده از نرم افزار.

تعیین محل هایی که نیاز به برش کاری دارند.

مشخص نمودن تعداد پنل، پایه، استیرینگر و سایر تجهیزات.

نظافت محیط و عدم وجود هر گونه گرد و غبار و آلودگی.

نبشی کشی محیط.

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار تولید کننده کف کاذب سرامیکی آماده مشاوره و همکاری با شما می باشد. جهت خرید و سفارش اینجا کلیک کنید.