کف کاذب شیشه ای

اگر بدنبال کف کاذبی هستید که هم کارایی کف کاذب را داشته باشد و هم زیبایی و تنوع ،کف کاذب شیشه ای بهترین گزینه برای شماست. پس حتما درباره آن به اطلاعات کامل نیاز دارید.

نورپردازی،ایجاد مسیر فرار،کنترل کف کاذب بدون برداشتن آن ،تمییز کردن راحت ،زیبایی و چیدمان جدید بخشی از کاربردهای کف شیشه ای است که شما را ترغیب به انتخاب آن می کند.

مشخصات کف کاذب شیشه ای

اگر انتخاب شما کف  شیشه ای است اما نگران لغزنده بودن آن هستید پس بهتر است بدانید،پنل های کف کاذب شیشه ای نوآوران از سه لایه تشکیل شده اند که لایه رویی طبق استانداردها و الگوهای بین المللی سندبلاست،شن شویی شده و چسبندگی مناسبی را برروی کف ایجاد می کند که هنگام تردد افراد و یا حرکت تجهیزات برروی آن اصطحکاک مناسبی ایجاد کرده و مانع از سرخوردن می شود.

همچنین ویژگی گفته شده از لغزش در شرایط آب و هوایی مرطوب و یا محیط هایی که رطوبت و قطرات آب وجود دارد نیز جلوگیری میکند.

لایه میانی و لایه زیرین کف کاذب در زیباسازی محیط نقش دارند به طوری که می توان لایه میانی را به صورت شیشه های رنگی انتخاب کرد و در زیر لایه زیرین از چراغ های LED استفاده کرد.

کف کاذب شیشه ای با محاسبات دقیق باید تولید شود تا بتواند مقاومت کافی در برابر فشار وارده را بر حسب محیط مورد استفاده داشته باشد . از ویژگی های خاص این محصول این است که حتی درصورت ایجاد خش یا ترک بر روی لایه بالایی مقاومت آن از بین نمی رود و در کارایی سیستم کف کاذب مشکلی پیش نمی آید البته این مورد منوط بر انجام محاسبات دقیق و اصولی و متریال مناسب و مرغوب می باشد.

 

مزایای کف کاذب شیشه ای

زیبایی منحصربفرد و ایجاد تنوع در محیط

انتخاب های فراوان برای رنگ در طراحی محیط

نشانه گذاری

مقاومت مناسب

امکان چاپ برند ،لوگو اختصاصی شرکت برروی پنل ها

محیط های قابل استفاده

از کف کاذب شیشه ای مانند سایر کف کاذب ها می توان در:
مراکز داده و اتاق سرور
مراکز تفریحی
مراکز خرید
مراکز آموزشی
سینما،موزه
گلخانه ها
منازل
استفاده کرد.

نکات مهم در هنگام استفاده از کف کاذب شیشه ای

برای استفاده از کف شیشه ای از پنل هایی استفاده کنید که طبق استاندارد تولید شده اند و محاسبات دقیق برای ایجاد مقاومت لازم در تولید آنها رعایت شده است همچنین برای اینکه محصول موردنظر حداکثر مقاومت در مقابل ضربه را داشته باشد بهتر است که از پنل هایی که در دمای بالا تولید شده اند استفاده کنید.

کف کاذب شیشه ای نوآوران محصولی است طبق آخرین استاداردها و بهترین متریال تولید می شود و شما می توانید قبل از سفارش به طور کامل از کیفیت محصول اطمینان حاصل کنید همچنین در صورت نیاز شرکت نوآوران می تواند در انتخاب یهترین محصول با شما همراه باشد این همراهی صرفا در جهت آگاهی شما مشتری گرامی می باشد و کاملترین اطلاعات را قبل از خرید در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید خریدی مطمئن داشته باشید بعد از آن انتخاب با شماست.

همکاران ما با لبخند پاسخگوی شما هستند.با ما تماس بگیرید.