کف کاذب در فهرست بهای ایران

کف کاذب در فهرست بها ایران برای اولین بار در سال 1399 و در فصل شانزدهم کارهای فولادی سبک واحد پایه رشته ابنیه وارد شده است. جهت دریافت مشاوره جهت سفارش کف کاذب مطابق با فهرست بها با شماره 09900190083 تماس بگیرید. این راهنمای جامع با مطالعه بر گنجاندن آنها در لیست قیمت ایران، شما را در دنیای کف کاذب، راهنمایی می کند. از تعریف آنها تا کاربردها و مزایای آنها، همه آنها را بررسی می کنند.

کف کاذب نوآوران

قیمت کف کاذب در فهرست بها

قیمت کف کاذب در فهرست بها جز موارد ستاره دار محسوب می شود. موارد ستاره دار در فهرست بها به دو حالت است یکی  اقلامی که در فهرست بها شرح دارند ولی قیمت ندارند و یکی  اقلامی که در فهرست بها وجود ندارند.

استعلام قیمت کف کاذب فولادی

 

استعلام قیمت کف کاذب آلومینیومی

کف کاذب نوآوران بهترین گزینه

کف کاذب نوآوران یک کارخانه کاملا علمی است که تمام تمرکز خود را بر طراحی وتولید انواع کف کاذب گذاشته است و علاوه بر آن مخترع جدیدترین نسل کف کاذب در نیاست. کف کاذب سراوینل با کیفیت ترین و قدرتمند ترین مدل کف کاذب است است که برای پروژه های مختلف با کاربری های متفاوت و البته در همه  شرایط جغرافیایی قابل استفاده است. سراوینل دارای گارانتی مادام العمر در برابر آب و رطوبت است.

مزایای کف کاذب

1. زیبایی شناسی پیشرفته

کف کاذب ظاهری تمیز و براق ایجاد می‌کند، کابل‌ها و سیم‌های ناخوشایند را پنهان می‌کند و به یک فضای داخلی  کمک می‌کند.

2. بهبود تهویه

فضای بین زیرلایه و کف کاذب، اجازه می دهد تا جریان هوا بهتری داشته باشد و به تنظیم دما کمک می کند.

3. دسترسی آسان

آیا باید در سیم کشی یا سیستم HVAC خود تغییری ایجاد کنید؟ جای نگرانی نیست. کف کاذب های ما  دسترسی آسانی برای تعمیر و نگهداری یا ارتقاء دارند.

4. عایق صدا

کف کاذب در فهرست بها به کاهش نویز کمک می‌کند و محیطی آرام‌تر ایجاد می‌کند.

5. طبیق پذیری

از فضاهای اداری ساخته شده تا مراکز داده، کف کاذب های ما  همه کاره هستند و می توانند با نیازهای مختلف طراحی شوند.

6. مقرون به صرفه

در بلندمدت، سهولت و سازگاری کف‌های کاذب می‌تواند به صرفه‌جویی در هزینه‌های نگهداری و تعمیرات انجام شود.

اجرای کف کاذب

اکنون که با مزایا آشنا شدید، بیایید به این موضوع بپردازیم که چگونه می‌توانیم کف کاذبرا در پروژه‌های ساختمانی خود وارد کنید.

ملاحظات طراحی

با در نظر گرفتن نیازهای پروژه های خاص خود را شروع کنید. با چه نوع فضایی کار می کنید؟ آیا به دنبال ظاهری شیک و مدرن هستید؟ این برنامه ریزی، انتخاب های طراحی شما را راهنمایی می کند.

نصب کنید

نصب کف کاذب نیاز به بررسی دقیق دارد. برای اطمینان از انتخاب خود با همکاران ما مشورت کنید. 09900190083

نگهداری و مراقبت

پس از نصب، تعمیر و نگهداری معمول برای اطمینان از طول عمر کف کاذب شما بسیار مهم است. این ممکن است شامل تمیز کردن، بازرسی و بررسی های مداوم باشد.

نتیجه

 کف کاذب در فهرست بها از سال 1399 وارد گردید. استفاده از کف کاذب میتواند سازگاری، ظاهر شیک و صرفه جویی طولانی مدت در هزینه، آن را به یک سرمایه گذاری تبدیل می کند. از آنجایی که صنعت ساخت و ساز در ایران به پیشرفت خود ادامه می دهد، در نظر گرفتن راه حل های نوآورانه مانند کف کاذب گامی در مسیر درست است.

5/5 (3 نظر)