کف کاذب فولادی توپر

کف کاذب فولادی توپر یکی از انواع کف کاذب فولادی میباشد که مانند کف کاذب فولادی توخالی از ورق های فلزی روغنی با استفاده از فناوری کشش تولید میشود .

 

پوشش نهایی کف کاذب فولادی توپر

به عنوان پوشش نهایی از کفپوش های HPL استفاده میشود زیرا ضد خش و آنتی استاتیک هستند و دوام  و مقاومت بالایی دارند.

 

مشخصات فنی کف کاذب فولادی توپر

در فرایند تولید کف کاذب فولادی توپر ورق های فولادی روغنی از دستگاهای پرس سنگین ،خط جوش، عبور میکنند و با دستگاه های جوش نقطه ایی مونتاژ میشوند، سپس توسط دستگاه پرکننده ی اتوماتیک با بتن پودر سیمان ، پلی اتیلن، فرمالدئید، و آلومینا با فشار و به آرامی بصورت یکنواخت پر میشوند و سپس با خط زنگ الکترواستاتیک ،رنگ الکترواستاتیک به آنها داده میشود و در نهایت در خط روکش روکش نهایی برروی آن قرار میگیرد.

 

ویژگی خاص کف کاذب فولادی توپر نوآوران

ترکیب موادی که پنل ها با آن پر میشود سبب استحکام هر چه بیشتر پنل ها میشود. گروه فنی مهندسی نوآوران موفق به تولید نمونه جدیدی از کف کاذب فولادی توپر شده است در برابر فشارهای نقطه ای و گسترده بسیار مقاوم تر از نمونه ای قبل ومشابه داخل بازار میباشد.این دستاورد منحصربفرد نتیجه تحقیق و بررسی محاسبات مقاومت پنل صورت گرفته است و نتیجه آن قالبی جدید است که بسیار مقاو تر و با دوام و کیفیت بالاتری عرضه میشود.

میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد نسل جدید کف کاذب فولادی توپر با متخصصین ما تماس بگیرید.

 

موارد استفاده کف کاذب فولادی توپر نوآوران

  •  اتاق کامپیوتر
  • مراکز داده
  • اتاق برق
  • اتاق کامپیوتر

 

روکش مناسب برای فولادی توپر

از انواع کفپوش ها میتوان برای این مدل از کف کاذب نوآوران استفاده کرد و این بستگی به نظر شما دارد.

 

 

 

  • کف کاذب فولادی توپر
5

خلاصه

کف کاذب فولادی توخالی از ورق های فلزی روغنی با استفاده از فناوری کشش تولید میشود و برای پوشش نهایی آن از کفپوش های HPL استفاده میشود که سبب دوام و مقاومت هرچه بیشتر آن میشود.