کف کاذب کاذب فولادی توخالی

یکی از مدل های کف کاذب فولادی،کف کاذب فولادی توخالی میباشد.همانطور که از اسم آن معلوم است داخل پنل خالی میباشد و این امر باعث شده وزن نسبتا کمی داشته باشد.

دارا بودن مشخصات و ویژگی ها کف کاذب فولادی و سبک وزن بودن دو فاکتوری هست  که در بسیاری موارد میتواند گزینه خوبی برای انتخاب کف کاذب باشد.

 

در فرایند تولید کف کاذب فولادی توخالی،از ورق های روغنی استفاده میشود.محصول نهایی بعد از پشت سر گذاشتن مراحل پرس کاری و جوش ،و عبور از از خط رنگ و روکش،و با استفاده از فناوری کشش تولید میشود.

تفاوت کف کاذب فولادی توخالی با کف کاذب توپر در یک مرحله میباشد که میتوانید در این قسمت آن را مطالعه فرمایید.

چرا و چه موقع باید از کف کاذب فولادی توخالی استفاده کنیم؟

  • در پروژهایی که سازمان شما از نظر محیطی و شرایط جغرافیایی به گونه ای باشد که نیاز به استفاده از کف کاذب فولادی میباشد. برای بررسی پروژه خود میتوانید با متخصیصن ما تماس بگیرید.
  • برای استفاده در محل هایی که ساختمان تحمل وزن تجهیزات سنگین را ندارد.

 

ارتباط بین مقاومت کف کاذب فولادی توخالی و فرورفتگی های کروی

مسئله بسیار مهمی که در هنگام تولید کف کاذب فولادی از هر دو نوع باید به آن توجه کرد مقاومت نقطه ای و مقاومت گستره میباشد.

این مسئله در کف کاذب فولادی توخالی بسیار هائز اهمیت میباشد زیرا باید بتواند وزن تجهیزات و تردد را تحمل کند و مقاوم باشد.

برای ایجاد این مقاومت از فرورفتگی های کروی در پشت کف کاذب فولادی استفاده میکنند.البته تعداد فرورفتگی ها و برامدگی ها ،فاصله آنها و تقسیم بندی آنها محاسبات دقیق و تخصصی مهندسی نیاز دارد که بسیار در میزان مقاومت و کیفیت کف کاذب فولادی چه از نوع توخالی و چه از نوع توپر موثر است.

گروه نوآوران با مطالعه و تحقیق موفق به تولید نسل جدیدی از کف کاذب فولادی شده است و توانسته است با محاسبات دقیق و تغییر قالب ،مقاومت این محصول را در برابر فشار های نقطه ای و گسترده به حداکثر برساند.میتوانید برای اطلاع از جزئیات دقیق محصول جدید با متخصصین ما تماس بگیرید.

لازم به توضیح است از مزایای محصول جدید وزن حدود 4کیلوگرم است که از نمونه هایی که داخل بازار است وزن کمتری دارد ولی از مقاومت بالاتری برخوردار است.

 

موارد استفاده کف کاذب فولادی توخالی

  • اتاق سرور
  • اتاق کنترل
  • اتاق برق

 

کف کاذب فولادی توخالی
5

چکیده

گروه نوآوران با مطالعه و تحقیق موفق به تولید نسل جدیدی از کف کاذب فولادی شده است و توانسته است با محاسبات دقیق و تغییر قالب ،مقاومت این محصول را در برابر فشار های نقطه ای و گسترده به حداکثر برساند.