کف کاذب فولادی توخالی

یکی از مدل های کف کاذب فولادی،کف کاذب فولادی توخالی می باشد. همانطور که از اسم آن معلوم است داخل پنل خالی می باشد و این امر باعث شده وزن نسبتا کمی داشته باشد.

دارا بودن مشخصات و ویژگی ها کف کاذب فولادی و سبک وزن بودن دو فاکتوری هست که در بسیاری موارد می تواند گزینه خوبی برای انتخاب کف کاذب باشد.

 

در فرایند تولید کف کاذب فولادی ،از ورق های روغنی استفاده می شود.محصول نهایی بعد از پشت سر گذاشتن مراحل پرس کاری و جوش ،و عبور از از خط رنگ و روکش،و با استفاده از فناوری کشش تولید می شود.

تفاوت کف کاذب فولادی توخالی با کف کاذب توپر در یک مرحله می باشد که می توانید در این قسمت آن را مطالعه فرمایید.

چرا و چه موقع باید از کف کاذب فولادی توخالی استفاده کنیم؟

  • در پروژه ایی که سازمان شما از نظر محیطی و شرایط جغرافیایی به گونه ای باشد که نیاز به استفاده از کف کاذب فولادی می باشد. برای بررسی پروژه خود می توانید با متخصصین ما تماس بگیرید.
  • برای استفاده در محل هایی که ساختمان تحمل وزن تجهیزات سنگین را ندارد.

 

ارتباط بین مقاومت کف کاذب فولادی توخالی و فرورفتگی های کروی

مسئله بسیار مهمی که در هنگام تولید کف کاذب فولادی از هر دو نوع باید به آن توجه کرد مقاومت نقطه ای و مقاومت گستره می باشد.

این مسئله در کف کاذب فولادی توخالی بسیار هائز اهمیت می باشد زیرا باید بتواند وزن تجهیزات و تردد را تحمل کند و مقاوم باشد.

برای ایجاد این مقاومت از فرورفتگی های کروی در پشت کف کاذب فولادی استفاده می کنند.البته تعداد فرورفتگی ها و برآمدگی ها ،فاصله آنها و تقسیم بندی آنها محاسبات دقیق و تخصصی مهندسی نیاز دارد که بسیار در میزان مقاومت و کیفیت کف کاذب فولادی چه از نوع توخالی و چه از نوع توپر موثر است.

گروه نوآوران با مطالعه و تحقیق موفق به تولید نسل جدیدی از کف کاذب فولادی شده است و توانسته است با محاسبات دقیق و تغییر قالب ،مقاومت این محصول را در برابر فشار های نقطه ای و گسترده به حداکثر برساند. می توانید برای اطلاع از جزئیات دقیق محصول جدید با متخصصین ما تماس بگیرید.

لازم به توضیح است از مزایای محصول جدید وزن حدود ۴کیلوگرم است که از نمونه هایی که داخل بازار است وزن کمتری دارد ولی از مقاومت بالاتری برخوردار است.

 

موارد استفاده کف کاذب فولادی 

  • اتاق سرور
  • اتاق کنترل
  • اتاق برق